Комунальне некомерційне підприємство «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я Івано-Франківської обласної ради»

Цитрусові, часник та мед: франківська лікарка розповіла, як зміцнити імунітет

Оприлюднено

Фахівці запевняють, що для боротьби з коронавірусом потрібен набутий імунітет. На активізацію набутого імунітету потрібен час – за дослідженнями, близько 10 днів, щоб організм почав виробляти антитіла до корона вірусу.

Лікар-гастроентеролог Наталія Ветоха зазначає, що є ряд натуральних, природних антибіотиків, які мають бути у кожній оселі, а тим більше в період COVID-19. Хоча коронавірус не є бактеріальною інфекцією, окремі продукти можуть здійснити захист організму.

«До таких продуктів можемо віднести часник, мед та імбир. Мед – це той продукт,  який дозволить відновити сили, омолодити організм та вбити патогенну мікрофлору. Часник також протистоїть впливу різного роду патогенів», – каже лікар.

Фахівці вкотре нагадують про користь імбирю. Цей продукт корисний при кашлі, головних болях та нежиті. Також не забувайте про оре гано та корицю, вони мають сильні протизапальні властивості, активно працюють на користь імунітету, що дуже важливо на тлі спалаху коронавірусу. Крім того, кориця захищає від інфекцій і лікує пошкоджені тканини.

Лікар радить об’язково вживати й цитрусові для зміцнення імунітету. Апельсини, лимони, мандарини дуже корисні для нашого організму. Вони багаті на вітамін С, вітаміни групи В та вітаміни А, Р. Ці фрукти здатні зміцнити імунну систему, нормалізувати обмінні процеси, тощо.

На щастя, в Україні кількість хворих на COVID-19 зменшується, але про здоров’я забувати не варто. Вживайте вітаміни та бережіться.