У цьому оздоровчому сезоні ведеться спостереження за якістю води на 178-ми річкових пляжах

Оприлюднено

З повним переліком пляжів і якістю води в них можна ознайомитися за посиланням: https://phc.org.ua/…/informaciya-pro-yakist-vodi-u-mezhakh-…

Перелік пляжів із відхиленнями показників якості води:

🔹У Донецькій області відхилення від стандарту за звітний період виявлено: міський пляж у районі готелю «Турист» м. Маріуполь. У пробах води з громадського пляжу смт Ялта виділено v. Parahaemolуtісus. Рекомендовано встановити щити про заборону купання, проби води взято на повторні дослідження.

🔹У Запорізькій області відхилення від стандарту виявлено: пляж «Центральний — ліва сторона» м. Запоріжжя, міський пляж «Сонячний» м. Енергодар, пляж «Правий берег» м. Запоріжжя, пляж м. Енергодар. Рекомендовано встановити щити про заборону купання, проби води взято на повторні дослідження.

🔹У Миколаївській області відхилення від стандарту виявлено у пробах морської води: міський пляж «Чайка» і пляж «Прибій» у м. Миколаїв, пляж «Стрілка» у м. Миколаїв, пляж у м. Первомайськ, пляж «Прибій» у м. Миколаїв. Рекомендовано встановити щити про заборону купання, проби води взято на повторні дослідження.

🔹В Одеській області відхилення від стандарту виявлено: пляж м. Одеса — «Аркадія», «Дельфін», 13 і 16 станції Великого Фонтану, пляж м. Одеса. Рекомендовано встановити щити про заборону купання, проби води взято на повторні дослідження.

🔹У Херсонській області відхилення від стандарту виявлено у 1 пробі річкової води пляжа м. Нова Каховка. Рекомендовано встановити щити про заборону купання, проби води взято на повторні дослідження.

🔹У м. Київ відхилення від стандарту виявлено: «Пуща-Водиця», пляж «Вербний», «Пуща-Водиця»/5–7 лінія/на р. Горенка. Рекомендовано встановити щити про заборону купання, проби води взято на повторні дослідження.