Спільна робоча нарада в.о. директора ДОЗ ОДА Ірини Кобельської та в.о. генерального директора КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» Богдана Левицького

Оприлюднено

21 липня відбулася спільна робоча нарада в.о. директора ДОЗ ОДА Ірини Кобельської та в.о. заступника директора ДОЗ ОДА Володимира Дзьомбака з в.о. генерального директора КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» Богданом Левицьким. У заході також взяли участь спеціалісти обласного центру громадського здоров’я – головний експерт з профпатології Алла Зубань і начальник відділу моніторингу та оцінки ВІЛ/СНІДу та туберкульозу Марта Локатир.

Присутні під час зустрічі обговорили проблемні питання, які стосуються експертизи випадків підозри на гострі професійні захворювання, а також питання співпраці з обласним лабораторним центром, з Фондом соціального страхування України та з Управлінням держпраці в Івано-Франківській області.

Учасниками наради було прийнято рішення провести найближчим часом таку робочу зустріч з керівниками лікувальних закладів міста та області і їхніми заступниками з медичної роботи для вирішення проблемних питань, особливо, які стосуються ведення медичної документації лікарнями Франківщини. Як повідомила обласний профпатолог Алла Зубань, найчастіше зауваження стосуються виписок з медичної карти стаціонарного чи амбулаторного хворого та моментів формулювання діагнозів. І щоб в подальшому було видано кваліфікований експертний висновок, кожному медичному закладу будуть вказані їхні зауваження.