Селекторна нарада щодо захворюваності на вакцинокеровані хвороби

Оприлюднено

29 липня під керівництвом завідувача відділом стратегії імунізації Центру громадського здоров’я України Олександра Заїки відбулася селекторна нарада щодо захворюваності на вакцинокеровані хвороби та охоплення обов’язковими щепленнями. Онлайн-зустріч проходила за участю представників регіональних департаментів охорони здоров’я, обласних центрів громадського здоров’я та лабораторних центрів.

В обговоренні першочергових питань посилення імунізації в рамках пандемії COVID-19, взяли участь т.в.о. директора ДОЗ ОДА Володимир Дзьомбак, головний спеціаліст ДОЗ з організації педіатричної допомоги Лариса Підвербецька, експерт ДОЗ з епідеміології Євгенія Чурпіта, начальник відділу моніторингу та оцінки КНП «ІФ ОЦГЗ» Марта Локатир та завідувач відділу інформаційно-комунікаційної роботи ОЦГЗ Тамара Мислицька.

Зокрема, присутні заслухали аналіз охоплення профілактичними щепленнями, стан захворюваності на вакцинокерові хвороби за півроку та забезпеченість вакцинами на цей час.

За результатами Тижня імунізації, як проінформувала обласний педіатр Лариса Підвербецька, Івано-Франківська область отримала інформаційні матеріали у кількості 561комплекту. Усі вони розподілені між закладами охорони здоров’я області, які проводять вакцинацію. Відповідно до листа МОЗ України від 06.07.2020 року №26-04/18732/2-20 отримала вдруге інформаційні матеріали у вигляді пакетів (наліпки на двері, листівки, конверти для медичних папок). Загалом отримано 2600 конвертів, 2000 синіх пакетів та 600 рожевих. У медичні заклади вже надійшли 1272 конверти, 1272 синіх та 450 рожевих пакетів.