Результати опитування МІС

Оприлюднено
Результати опитування – Медичні Інформаційні Системи:
 
Висновки на котрі варто звернути увагу:
1) Лише 15% ЗОЗів повністю задоволені своїми МІС, при цьому 70% не пробували жодного разу працювати з іншою МІС.
Рекомендація – маєте не впевненість у обраному МІС – спробуйте інший.
2) 31% придбали МІС за одноразовою оплатою.
Прохання враховувати, що eHealth постійно розвивається й МІС необхідно вдосконалювати й підтримувати, тому рекомендуємо обирати МІСи, що працюють на основі абонплати, а також щоб заклад не став заручником п.1
3) 16% здійснили успішну міграцію з одного МІС в інший – тож рекомендуємо МІСам із п.1 не боятись пробувати інші системи.
Щодо популярності МІС – задля забезпечення справедливих ринкових відносин й уникнення надання переваги МІСу, що може бути гіршим чи дорожчим, лише бо він популярний – ми не можемо відкрито озвучити які МІСи найчастіше використовуються.
Однак радо повідомляємо, що майже у всіх областях працюють різні МІСи, що свідчить про відкритість й ринковість умов та вільний вибір, лише у трьох областях помітили переважну наявність одного МІСу, що по коментарях з опитування були нав’язані керівництвом області, будемо розбиратись у цьому питання.
Й на останок – eHealth лише розвивається, тому прохання бути терпливими, та надавати своїм МІС зворотній зв’язок, щоб вони могли розвиватись та покращуватись. Як для вас, так і для інших ЗОЗів країни.