Віталій Федорів: Область отримала п’ять сучасних апаратів ШВЛ від соціально відповідального бізнесу

Оприлюднено

10  червня Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр отримав два високовартісні сучасні апарати штучної вентиляції легень високого класу, ще два будуть передані Надвірнянській центральній районній лікарні та один – Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні, інформує пресслужба ІФ ОДА. Соціально спрямований бізнес допомагає нашим медичним закладам у боротьбі із коронавірусною хворобою COVID-19 та й надалі продовжуватиме свою необхідну роботу. Про це розповів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів під час передачі медичного обладнання.
«Тільки з обласного бюджету на боротьбу із COVID-19 спрямовано біля 20 мільйонів гривень, а з інших місцевих бюджетів, коштів бізнесових структур спрямовано близько 120 мільйонів гривень. Хочу наголосити, що епідемічна ситуація в нашій області із поширенням коронавірусної хвороби є нестабільною. В межах чинного законодавства України на Івано-Франківщині послаблені карантинні обмеження, однак ми щодня моніторимо ситуацію із захворюваності населення на цю небезпечну хворобу. Для нас надважливим є відновлення та розвиток економіки в області у контексті збереження життя та здоров’я краян», – зауважив Віталій Федорів.
Також посадовець розповів, що саме таке сучасне обладнання допоможе медикам рятувати життя прикарпатців. Обласна державна адміністрація, громадськість та бізнесові структури, скоординувавши свої зусилля, зробили усе можливе, щоб медики відчули соціальну турботу та піклування, отримували медичне обладнання гостро необхідне області для боротьби з поширенням короновірусу й для надання допомоги тим, хто отримав ускладнення від COVID-19. Надходять й засоби індивідуального захисту, медикаменти, тест-системи задля того, щоб ефективно боротися із цією небезпечною хворобою.
Своєю чергою, представник фонду Ріната Ахмєтова та ДТЕК в Івано-Франківському обласному штабі по боротьбі з короновірусом Олександр Воронкін зауважив, що боротьба з коронавірусною інфекцією вимагає об’єднання всіх зусиль. Апарати ШВЛ, які придбав для українських медиків Фонд Ріната Ахметова – це реанімаційне обладнання високого класу, яке просте у використанні. ДТЕК ще в грудні минулого року підписав Меморандум про співпрацю та підтримку Івано-Франківської області, тож соціально-відповідальний бізнес повинен і надалі допомагати боротися медикам із цією небезпечною корнавірусною хворобою.