Привітання в.о. генерального директора КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я Івано-Франківської обласної ради»  Богдана Левицького з Днем журналіста

Оприлюднено

                                                                                           

 

Шановні друзі!

Щиро вітаємо Вас з прийдешнім Днем журналіста – святом тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися   про їхній перебіг і створювати об’єктивну картину нашого життя.

Журналістика – це не просто професія, а насамперед – стан душі, творчі пориви якої виносять Вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою.

Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам нашого краю.

Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, Ви підтримуєте конструктивний діалог, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми.

Бажаємо Вам, шановні журналісти, здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі – яскравими, а гонорари – високими.

Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

 

 

З повагою,                                                                                        Б.Левицький

В.о. генерального директора

КНП «Івано-Франківський обласний центр

громадського здоров’я

Івано-Франківської обласної ради»