‼️Припинення самоізоляції для осіб, що перетнули державний кордон

Оприлюднено

⁉️ Хто може достроково припинити самоізоляцію

Дострокове припинення самоізоляції можливе для осіб із негативним результатом ПЛР на COVID-19, які перетнули державний кордон або пункти в’їзду на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14-ти днів. Якщо ви перебуваєте на самоізоляції, але не перетинали кордон протягом останніх 14-ти днів, достроково припинити самоізоляцію через такий алгоритм неможливо.

⁉️ Де можна зробити аналіз для припинення самоізоляції

Є визначений перелік лабораторій, які мають доступ до електронної системи Центру громадського здоров’я України. Лабораторії, яких немає в переліку, не мають доступу до системи, а отже не можуть внести результати дослідження для зняття самоізоляції через додаток “Дій вдома”. Перелік лабораторій, де можна зробити таке дослідження, дивіться тут: https://phc.org.ua/news/algoritm-pripinennya-samoizolyacii-dlya-osib-scho-peretnuli-derzhavniy-kordon
Звертаємо увагу, що перелік може змінюватися‼️, тому обов’язково перегляньте його завчасно у день відвідування обраної лабораторії.

⁉️ Як правильно повідомити лабораторію про наміри припинити самоізоляцію

У лабораторії, що віднесені до переліку, заповність інформовану згоду на опрацювання даних. У формі необхідно обов’язково зазначити факт перетину кордону, якщо він відбувся протягом останніх 14-ти днів, і точну дату прибуття на територію України. ‼️Для уникнення небажаних наслідків у формі варто зазначити номер телефону, який було використано для встановлення додатку «Дій вдома».

⁉️ Якщо результат виявився негативним, що робити далі

🔸Будь-які повідомлення про негативний результат надіслані на пошту, повідомленням у соцмережах, телефоном тощо до роботи не приймаються. Результат негативного дослідження має бути введено лабораторією ‼️ до електронної системи Центру громадського здоров’я України.

🔸Також не можуть бути зараховані дослідження, проведені лабораторією, яка не є в переліку, поданому вище.

🔸Дані, внесені лабораторіями в електронну систему Центру, автоматично синхронізуються із сервісом «Дій вдома».

🔸Про дозвіл на припинення самоізоляції особу буде поінформовано відповідним повідомленням сервісу «Дій вдома».