Віталій Федорів: Прикарпаття отримало чергову партію медичної допомоги для боротьби з COVID-2019

Оприлюднено

Сьогодні Івано-Франківська область втретє отримала партію медичного вантажу для боротьби із небезпечною коронавірусною інфекцією, а саме засоби медичної допомоги та індивідуального захисту. Про це сьогодні повідомив т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів, який особисто оглянув надану для області допомогу.
«Прикарпаття вже отримувало партію із засобами захисту, вкрай необхідними під час боротьби з COVID-2019, – розповів Віталій Федорів. – Наразі це вже третій вантаж допомоги, який рівномірно буде розприділений між тими закладами охорони здоров’я області, які займаються лікування хворих на коронавірусну інфекцію».
За словами керівника Івано-Франківщини, медичні засоби, – а це тонометри клінічні, трубки ендотрахельні, фільтри вірусо-бактеріальні одноразового використання, медичні респіратори, маски трьох видів, костюми біозахисту та оглядові рукавиці, – будуть передані у 10 закладів медичної сфери області, зокрема, обласну інфекційну клінічну лікарню, обласний фтизіопульмонологічний центр, центральну міську клінічну лікарню, першу міську клінічну лікарню. Також медичну допомогу надішлють у лікарні районних центрів: Долини, Косова, Коломиї, Городенки, Рожнятова і Надвірної.