Проведення вебінару щодо профілів громадського здоров’я

Оприлюднено

У рамках створення регіональних профілів громадського здоров’я, 29 липня, в.о. керівника відділу моніторингу та оцінки  ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» Віталій Приходько провів з представниками відділів моніторингу та оцінки вебінар.

Начальник відділу МіО КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» Марта Локатир та лікарі-епідеміологи відділу  під час онлайн-зустрічі ознайомилися з показниками громадського здоров’я, відповідно до якого буде створено банк даних для формування національного та регіонального профілів громадського здоров’я. Слід додати, що при формуванні набору індикаторів використано показники національної та міжнародної звітності, ключові показники здоров’я ВООЗ «100 Core Health Indicators», індикатори системи моніторингу серцево-судинних за хворювань ВООЗ «HEARTS», Європейські основні індикатори здоров’я «European Core Health Indicators».

Також учасники вебінару матимуть можливість до 12 серпня надати свої пропозиції щодо доповнення або вилучення показників.

Як повідомлялося,  що вже 26-28 серпня у м.Київ заплановано проведення тренінгу з питань моніторингу та оцінки, використання інформаційних систем в громадському здоров’ї для спеціалістів з МіО регіональних центрів громадського здоров’я.