Перше засідання комісії з інфекційного контролю КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я Івано-Франківської обласної ради»

Сьогодні, 6 квітня, за участю в.о. генерального директора КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я Івано-Франківської обласної ради» Богдана Левицького відбулося перше засідання комісії з інфекційного контролю КНП «ІФ ОЦГЗ».

Під час засідання з числа членів комісії було визначено головуючу, нею стала начальник відділу моніторингу і оцінки Марта Локатир, заступником призначено заступника генерального директора з економічно-господарської частини Любов Койляк, членами комісії призначено юриста, старшу медичну сестру обласного центру громадського здоров’я та лікаря-епідеміолога відділу МІО. Також було затверджено положення про відділення МІО і розроблені посадові інструкції усіх співробітників. Відділення сформоване з п’яти осіб: начальника відділу, трьох лікарів-епідеміологів та статиста.

Як зазначила новопризначена головкиня: «Оскільки ми є представниками центру громадського здоров’я, основне наше завдання – організація та дотримання вимог інфекційного контролю. Особливо важливо це є в теперішній час».

За словами Марти Локатир, від сьогоднішнього дня діятиме наказ, який регламентуватиме діяльність відділення моніторингу і оцінки в межах закладу.  

Слід зазначити, що 1 квітня при КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я Івано-Франківської обласної ради» було створено відділення моніторингу і оцінки по боротьбі з ВІЛ/СНІДом та туберкульозом.