Перша робоча зустріч з представниками БО «Благодійного фонду «Захід Шанс»

Оприлюднено

Сьогодні, 25 листопада, пройшла перша робоча зустріч представників КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» та БО «Благодійного фонду «Реабілітаційний центр наркозалежних «Захід Шанс», під час якої мовилося про можливе партнерство та підписання меморандуму про співпрацю.

Також під час зустрічі начальник відділу МіО ВІЛ/СНІДу та ТБ Марта Локатир і начальник відділу інформаційно-комунікаційної роботи ОЦГЗ Тамара Мислицька обговорили з керівником Благодійної організації Олександром Гринем проведення спільної акції вже 1 грудня, яка приурочена буде до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом. Як повідомляють організатори, наступного тижня в центральній частині міста під назвою «Міжнародні солідарність – спільна відповідальність» відбудеться захід, на якому спеціалісти в мобільній амбулаторії будуть тестувати людей швидкими тестами на визначення ВІЛ-інфекції та гепатиту С, проводити консультування та поширювати інформаційні буклети.

Цьогоріч акція до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом проходитиме під гаслом «Безпека всіх залежить від безпеки кожного». Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до участі.