Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я отримав пакет інформаційних матеріалів щодо вакцинації від МОЗ

Оприлюднено

Міністерство охорони здоров’я України продовжує співпрацю з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні на підтримку національної програми імунізації в нашій країні та ефективної відповіді на спалахи.

У рамках цієї співпраці ЮНІСЕФ розробив пакет інформаційних матеріалів щодо вакцинації, що базуються на дружньому брендингу послуг зі щеплення для закладів первинної ланки медичної допомоги. Такий інформаційний пакет, сьогодні, 13 липня, вже отримало КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я ІФОР».

Як повідомляють представники МОЗ, брендинг для позитивного сприйняття та лояльності до послуг з вакцинації розроблений в Україні вперше. Ці матеріали допоможуть позиціонувати щеплення як позитивну, сучасну та легку у виконанні практику. Оскільки це вкрай важливо для відновлення національної програми імунізації в контексті пандемії COVID-19.

Інформаційний пакет включає плакати для закладів охорони здоров’я та наклейки на двері кабінету лікаря, а також листівки і конверти для медичних папок, які вже від завтра можуть отримати поліклініки, амбулаторії та медичні заклади області, де надається допомога дітям.