Оn-line семінар з комунікаційної підтримки роботи програми медичних гарантій

Оприлюднено

Сьогодні, 18 червня, стартував дводенний on-line семінар з комунікаційної підтримки роботи програми медичних гарантій, який проходив на платформі ZOOM. Міністерство охорони здоров’я спільно з проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» проводить серію заходів для керівників прес-служб на місцях.

Мета нової червневої зустрічі регіональних комунікаційних офісів  — роз’яснення нових правил функціонування програми медичних гарантій, координація комунікаційної підтримки на національному та регіональному рівнях, а також координація комунікації з професійною медичною спільнотою. Для участі у заході були запрошені керівники пресслужб обласних, районних та міських державних адміністрацій, а також структурних підрозділів із питань охорони здоров’я.

Прикарпаття представляли начальник відділу інформаційно-комунікаційної роботи КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» Тамара Мислицька, лікар-методист Тамара Зозуляк та журналіст відділу Лілія Романюк.

Модератором on-line зустрічі виступила радник з питань стратегічної комунікації проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» Катерина Дудкіна.

На порядку денному присутні в студіях заслухали презентацію керівниці Національної служби здоров’я України Оксани Мовчан про другий етап трансформації системи охорони здоров’я: новий підхід до фінансування, хто за що відповідає та директорку Департаменту комунікацій НСЗУ Тетяни Бойко про комунікації з різними аудиторіями, які стосуються другого етапу трансформації системи охорони здоров’я. Мовилося і про програму медичних гарантій: меседж бокс та інструменти комунікації для людей, про це розповіла учасникам семінару керівниця пресслужби НСЗУ Лілія Гудзь. Зокрема, у своєму виступі директорка Департаменту взаємодії із зацікавленими сторонами Лілія Малькова  розповіла про ePlatformу Академії НСЗУ, як площадку для розвитку та навчання управлінців, представників медичної спільноти та пацієнтів, а начальниця відділу зовнішніх комунікацій НСЗУ Анастасія Лєбєдєва зосередила увагу учасників на комунікації з місцевим самоврядуванням та професійною медичною спільнотою.