Конференція в Києві

18 грудня у Києві розпочався дводенний Національний семінар з верифікації даних вакцинального статусу школярів та мікропланування заходів з імунізації.

Серед учасників семінару з Прикарпаття – головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Лариса Підвербецька, в.о. директора КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» Богдан Левицький та головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Оксана Савчук.

Протягом цих днів представників різних регіонів України інформували про цінність процесу верифікації даних для планування програм та кампанії з імунізації. Під час роботи Національного семінару присутні обговорювали і міжгалузеву координацію між Управліннями освіти та охорони здоров’я на регіональному рівні, а також адаптовували до регіонального контексту країни глобальні рекомендації ВООЗ щодо заходів з мікропланування.

Доповідачі наголошують, що реформа охорони здоров’я дає можливість покращити ефективність програми імунопрофілактики у досягненні популяційного захисту від вакцинокерованих хвороб. Очікуваний результат такий – команди з усіх регіонів підготовлені та оснащенні для проведення верифікації даних та планування ефективних заходів з імунізації серед цільових груп у кожному регіоні.