КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я обласної ради» продовжує кампанію з інформування щодо коронавірусу

Фахівці КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я обласної ради» – лікар-епідеміолог Ольга Рапалюк та спеціаліст соціальної роботи з питань моніторингу і оцінки Галина Петришак продовжують інформування про небезпечну інфекцію. Цього разу, 5 березня, лікарі провели лекцію  для студентів І-ІІІ курсів за спеціальністю «Соціальна педагогіка” та “Соціальна робота» педагогічного факультету Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника та надавали поради працівникам і клієнтам банку щодо заходів безпеки.
Лекція була присвячена стану захворюваності на коронавірус, шляхам його розповсюдження та заходам щодо попередження захворювання. Інфекціоніст наголосила на дотриманні особистої гігієни, належного санітарного стану в гуртожитках та аудиторіях, уникнення спілкування з особами, які мають ознаки захворювання, зокрема симптоми гострих респіраторних вірусних інфекцій. А також розповіли і про потребу застосування масок, правильне та ретельне миття рук або застосування антисептика, який містить 70-96% спирту.
Як убезпечити себе від зараження коронавірусом лектори і надалі розповідатимуть на тематичних зборах медиків, освітян, студентів, школярів, які організовані в області найближчим часом.