На платформі дистанційного навчання Центру громадського здоров’я України стартував новий курс «Сучасні підходи до ведення ВІЛ-інфекції у дітей та підлітків»

Оприлюднено

В Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих дітей. Діти та підлітки, які живуть з ВІЛ-інфекцією, можуть отримувати допомогу в медичних закладах різного рівня.

Новий онлайн-курс допоможе розширити знання та покращити навички щодо:

🔷надання медичної допомоги дітям та підліткам, які живуть з ВІЛ-інфекцією в Україні;
🔷консультування дітей, підлітків і їхніх родичів.

Курс містить матеріали щодо діагностики, профілактики та лікування ВІЛ-інфекції у дітей та підлітків, сучасні підходи до організації АРТ та лікування опортуністичних інфекцій. Детальніше про них можна почитати тут: https://bit.ly/2z7AVyO

Матеріали курсу відповідають чинним нормативно-правовим документам, міжнародним стандартам та підходам до ведення випадку ВІЛ-інфекції у дітей.

Онлайн-курс розрахований для підвищення кваліфікації лікарів первинної та вторинної ланок, лікарів-педіатрів та дитячих лікарів-інфекціоністів щодо сучасних підходів ведення випадку ВІЛ-інфекції у дітей.

Дистанційний курс розроблено за сприяння громадської організації «Дитинство – без СНІДу» та Асоціації лікарів за дитинство без СНІДу.

Лекторки:

🔷Ірина Возняк, лікарка вищої категорії у «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

🔷Наталія Мойсєєва, лікарка у громадській організації «Дитинство – без СНІДу».

Прослухати курс можна тут: https://bit.ly/2LBX76N

Інструкція, як зареєструватися на платформі дистанційного навчання тут: https://bit.ly/2ZgkElM

#phcua_study