Дякуємо Вам ангели в білих халатах! – адміністрація КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я ІФ обласної ради» висловлює подяку медичним працівникам Франківщини

Оприлюднено

Ситуація з коронавірусом в Україні показала неймовірну відповідальність і самоорганізацію суспільства, зокрема медиків. В екстремальній ситуації вони взяли на себе відповідальність за мільйони людських життів. Щодня медпрацівники цілого світу, і не без винятку нашого Прикарпаття, не зважаючи на непрості реалії сьогодення, безупину та самовіддано рятують життя десятків пацієнтів. Цього ж разу зусилля медиків об’єднано у запеклій боротьбі за життя захворілих на коронавірусну інфекцію.
Адміністрація КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я ІФ обласної ради» висловлює подяку медичним працівникам Франківщини за оперативність та організацію надання якісної висококваліфікованої медичної допомоги захворілим на COVID-19. Ми вдячні за піклування про потребуючих та за турботу про їхнє і наше здоров’я. Ви і в ці хвилини продовжуєте боротьбу за життя хворих, робите все можливе аби зберегти життя та здоров’я людини, які є неоціненним скарбом.
Низький уклін за вашу самовіддану працю! Нехай сторицею повертаються до вас добро, турбота і тепло, які ви щедро даруєте всім, хто потребує захисту, уваги, співчуття і допомоги!