Віталій Федорів: Завдяки допомозі соціально відповідального бізнесу ми оснащуємо лікарні дороговартісним обладнанням

Оприлюднено

На цьому сьогодні під час передачі закладам охорони здоров’я медичного обладнання наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.
Зазначимо, що задля допомоги у боротьбі з коронавірусною інфекцією акціонерне товариство «Укргазвидобування» придбало для прикарпатських медзакладів, які лікують хворих на коронавірус, три цифрові пересувні рентген-апарати та 40 моніторів пацієнтів на суму близько 17 мільйонів гривень.
Висловлюючи подяку керівництву компанії, Віталій Федорів наголосив, що благодійна допомога, яку під час пандемії, спричиненої новим коронавірусом SARS-CoV-2, надає соціально відповідальний бізнес, є надзвичайно важливою у боротьбі з хворобою.
«Сьогодні увага Президента України, Уряду, великого бізнесу, волонтерських організацій прикута до медичної галузі, – зазначив керівник області. – Завдяки допомозі, яка спрямовується із державних організацій, приватних підприємств, ми маємо можливість оснастити лікарні сучасним обладнання, без якого надання належної медичної допомоги є неможливим».