Домашні справи можуть принести більше користі нашому фізичному та психічному здоров’ю, ніж ми думаємо

Оприлюднено

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує побутові домашні справи як один з варіантів фізичної активності. Сюди належать прибирання, догляд за дітьми, садівництво тощо.

🏠 Пропонуємо тобі цими вихідними приділити особливу увагу домашнім справам. Заплануй для себе прибирання. Таким чином тобі вдасться поєднати комплекс фізичних вправ та побутові справи. Такі елементарні речі сприяють організації домашнього простору та стимулювання нашої фізичної активності, а якщо ще додати трішки музики — прекрасний настрій забезпечено.

👨‍👩‍👧‍👦 Якщо маєш дітей, то виділи час для спільних фізично активних ігор. У період стресу діти часто потребують уваги більше, ніж зазвичай, а через карантинні заходи вони не завжди проводять час в активних фізичних іграх, таких необхідних для гармонійного фізичного та психологічного розвитку. Спільна активна гра, як то будівництво хатинки чи смуги перешкод із подушок, допоможе включити роботу різних груп м’язів, що в свою чергу стимулює виробленню ендорфіну, відомого як “гормон щастя”. Отже, активні фізичні вправи та ігри — запорука хорошого настрою, бадьорості та психологічного благополуччя.

Отримуй корисні для здоров’я поради в марафоні здорових звичок #ЗдороваУкраїна і роби разом із нами щодня маленькі кроки для свого здоров’я.

#ЖивуЗдорово