Чому варто кинути курити

Оприлюднено
Відповідно до закону №2899 забороняється куріння електронних сигарет, кальянів та інших тютюнових виробів у громадських та на робочих місцях, зокрема у всіх приміщеннях закладів ресторанного господарства.

Щороку від хвороб, спричинених курінням, в Україні помирають близько 85 000 людей. І це стосується не тільки паління цигарок. БЕЗПЕЧНИХ ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ НЕ ІСНУЄ!

Люди хибно сприймають куріння кальяну як один зі способів розслабитися. 2,1% дорослих є активними курцями кальяну, про що свідчать результати Глобального опитування 2017 року.

Повна відмова від куріння — найкраще, що можна зробити для власного здоров’я. Кожна година, день, місяць та рік без сигарет — крок до покращення здоров’я.

62,5% курців хочуть позбутися залежності, а близько 40% намагаються кинути курити. Відмовитися від куріння може кожен. Однак більшості курців потрібна допомога рідних і фахівців.

Для того щоб збільшити шанси на успіх та зробити процес менш стресовим, варто створити план припинення куріння і дотримуватися його:

визначте дату відмови від куріння;
обирайте період, коли у вас не буде додаткового стресу та навантаження;
краще не обирати дату відмови у період свят;
сформулюйте і запишіть причини, чому ви хочете кинути курити;
складіть перелік ситуацій, коли ви зазвичай курите;
позбавтеся усіх нагадувань про куріння;
подумайте про невеликі заохочення за досягнення.

Детальніше читайте на сайті #ЦГЗhttp://bit.ly/2Oa2LyX

#phcua_smoking