Чергова благодійна поставка від Фонду Ріната Ахметова лікарням Франківщини

Оприлюднено

15 липня, в межах проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні», який є частиною великої програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів», КНП «Міська клінічна лікарня № 1 Івано-Франківської міської ради» отримала два  висококласних апаратів штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК. Разом з цим, лікарям, які безпосередньо працюють із зараженими коронавірусною інфекцією, передали сертифікати на індивідуальні засоби захисту, а саме одяг, який шиють за спецзамовленням та індивідуальними мірками.

У цей день 2 апарати ШВЛ було передано і в КНП «Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня». Ще 3 апарати ШВЛ буде доставлено до лікарень Галича та Бурштина.

Слід додати, що Фонд придбав і зараз передає українським медикам 200 сучасних апаратів штучної вентиляції легенів. У цілому від початку пандемії коронавірусу вони надали лікарням Прикарпаття майже 14 тисяч експрес-тестів на виявлення короновірусу, 12 тисяч захисних костюмів для лікарів та 14 апаратів штучної вентиляції легень.