Результати брифінгу заступника міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер

Оприлюднено
Електронна система eHealth також активно задіяна в боротьбі з COVID-19. МОЗ актуалізує дані про пацієнтів. Мета міністерства — за допомогою системи отримати реальну картину, яка склалася в тому чи іншому медичному закладі.
▪️ Наразі МОЗ реалізує проєкт цифровізації медичних висновків. Першим уже у вересні ми спільно з партнерами запускаємо медичний висновок про народження в рамках проєкту єМалятко. Він стане зручною електронною заміною паперової форми 103 для більшості новонароджених.
▪️ Уже завершено тестування спрощеної моделі системи електронних лікарняних. Воно виявило певні недоліки, які будуть усунені, і з початку 2021 року планується повноцінний запуск е-лікарняних з повною інтеграцією в eHealth.
▪️ Ще один з важливих найближчих проєктів — електронний кабінет пацієнта. Також у планах його інтеграція з «Дією».
▪️ Ситуація з коронавірусом не може вирішуватись тільки силами МОЗ, її подальший розвиток залежить від кожного з нас. Є області, які не дотримуються карантинних обмежень. До таких підходів міністерство буде ставитись жорсткіше.