Брифінг щодо протидії коронавірусу в нашій області

Оприлюднено

Тема як запобігти поширенню коронавірусу не припиняє обговорюватись в облдержадміністрації, департаменті охорони здоров’я, обласному лабораторному центрі, обласному центрі громадського здоров’я та в інших відповідних закладах. Керівники саме цих структур знову зібралися на брифінгу із журналістами, де в. о. голови ОДА Віталій Федорів відповідав на найактуальніші запитання щодо протидії коронавірусу в нашій області. До участі в заході також долучився й начальник головного управління поліції Івано-Франківської області Володимир Голубош.
Як зазначив очільник Прикарпаття, обласна клінічна лікарня передасть обласній клінічній інфекційній лікарні два апарати штучної вентиляції легень. Такий же апарат цьому закладу передадуть і з Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні.
«Безпека та здоров’я наших краян – це перш за все, але хочу зазначити, – каже керівник ОДА, – що зараз перед нами стоїть багато й інших проблем. Коронавірус несе загрозу й бізнесу та економіці, позаяк підприємці потерпають від обмежувальних заходів, вимушеного закриття закладів в умовах карантину. Тому ми зробимо все, щоб підтримати бізнес в цей складний період, – запевняє Віталій Федорів. І з цього приводу у Верховній Раді вже готується відповідний законопроект. Проте зараз, закликає підприємців, все ж таки, дотримуватись умов карантину. І наголошує, що це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусної інфекції. Дотримуватися карантинних заходів закликав і очільник поліції області. За його словами, вони працюють у посиленому режимі. На разі проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо важливості та необхідності дотримання карантину. Проте, надалі, як запевняє Володимир Голубош, порушники притягуватимуться до адміністративної та кримінальної відповідальності.