Призначати антибіотики може тільки лікар

Оприлюднено

👩‍⚕️Призначати антибіотики може тільки лікар. Щоб упевнитися, що це саме бактеріальна хвороба, необхідно додатково здати аналіз крові. Також важливо зробити й аналіз на чутливість до препарату, щоб дібрати антимікробний засіб, який на 100% впорається із бактерією.

Пам’ятайте, що антибіотики призначаються лише під час бактеріальних інфекцій. Вони не діють на вірусні захворювання. Антибіотики не є профілактикою хвороб. Займатися самолікуванням і купувати антибіотики без рецепта — шкодити власному здоров’ю.

Оголошуємо 2020-й — роком глобальної комунікації щодо боротьби із антибіотикорезистентністю!
AWaRe — нова класифікація антимікробних препаратів World Health Organization Ukraine, що стане потужною зброєю у цій битві.

Долучайся до AWaRe: https://antibiotics.expert/

Пам’ятайте, антибіотики призначають лише під час бактеріальних інфекцій. Вони не борються із вірусними захворюваннями і не є профілактикою будь-яких хвороб.

Головна причина появи мультирезистентних бактерій — це безвідповідальне вживання антибіотиків.

Дослідження та відкриття нових антибіотиків тривають. За цей час ще більше бактерій стане резистентними до препаратів. Щоб уповільнити цей процес, кожен може зробити свій внесок — відповідально ставитися до вживання антибіотиків, не займатися самолікуванням та поширити цю інформацію серед свого оточення.

Глобальна комунікаційна кампанія щодо боротьби із антибіотикорезистентністю фінансується за кошти WHO Regional Office for Europe

#phcua_antibiotics