У ВІВТОРОК, 11 СЕРПНЯ О 17:00 СТАРТУЄ ШОСТА ЛЕКЦІЯ ОНЛАЙН-КУРСУ «ІМУНОПРОФІЛАКТИКА ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ: ЯК СТАТИ ПРОФІ»

Оприлюднено

Спікерка лекції — Надія Дребот, дитяча лікарка-інфекціоністка, член правління ГО «Батьки за вакцинацію», голова правління ГО «Таврійська Академія Педіатричних Спеціальностей».

Під час лекції спікерка розкаже про вакцинацію на рівні громади, а саме про досвід акції #ПідвішенаВакцина.

Прослухати лекцію можна тут → https://www.youtube.com/watch?v=aAG5xnxVj4k&utm_source=google&fbclid=IwAR2wjqOlFt435SP1nN13EMo2ZcxGlmHk1MPdQWSOcBT5nxtghHcc1pzXwJY

Щоб записатися на курс, потрібно обов’язково зареєструватися на сайті Центру громадського здоров’я України. Детальна інструкція тут → https://bit.ly/2WsC5Oi.

За результатами кожної лекції слухачам буде запропоновано пройти тест. Загальна кількість правильних відповідей для отримання сертифікату БПР становить не менше 70%. Надається 2 спроби для складання тесту за кожною темою. Чекаємо вас на курсі, реєстрація тут → https://courses.phc.org.ua/co…/course-v1:PHC+48+2020_1/about.

Курс створено у рамках реалізації Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти завдяки імунопрофілактиці.

Онлайн-курс орієнтовано на медичних працівників первинної та вторинної ланок медичної допомоги, менеджерів закладів охорони здоров’я. Окремі теми також орієнтовані на загальну аудиторію.