Із початку епідсезону зареєстровано 15 лабораторно підтверджених летальних випадків від ускладнень грипу

Оприлюднено

Із 1 жовтня від грипу вакцинувалася 235 404 людина, у той час як за увесь минулорічний епідсезон вакцинувалися 161,5 тис. людей.

Протягом 5-го тижня на ГРВІ захворіли 260 871 людина, із них 68% — діти. З початку епідсезону госпіталізовано 84 846 осіб, із них 77,6% — діти;

Минулого епідсезону на грип та ГРВІ перехворіли 5,4 мільйони українців, зареєстровано 64 лабораторно підтверджені летальні випадки внаслідок грипу, з них 12 дітей до 17 років.

Пам’ятайте, що грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Найчастішим ускладненням хвороби є пневмонія, яка іноді може лише за 4-5 днів призвести до летальних наслідків. Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок ускладнень грипу. За перших ознак захворювання (раптовий початок хвороби, головний біль, ломота у м’язах та суглобах, біль у горлі, підвищення температури тіла до 38 °С і більше, кашель, в окремих випадках — блювота і діарея) обов`язково звертайтеся до сімейного лікаря. Самолікування може бути небезпечним для здоров’я.

#phcua_flu